Služby

Naša firma sa snaží vyhovieť a prispôsobiť prepravné služby všetkým požiadavkám našich klientov. Preferujeme individuálny prístup ku každému zákaznikovi. Zaisťujeme vnútroštátnu aj medzinárodnú dopravu na prepravu zásielok z miesta nakládky až na miesto určenia.

Nákladné taxi - preprava tovaru

Po predchádzajúcej dohode oboch strán je tovar naložený a okamžite sa začína preprava až na miesto určenia s dôrazom na rýchlosť a kvalitu prepravy. Náročný zákazníci majú možnosť kontroly polohy tovaru pomocou GPS sledovacieho zariadenia alebo po dohode priamo sedieť v kabíne vozidla, ktoré prepravuje tovar.

Nákup a doprava z IKEA

Zabezpečujeme nákup tovaru z obchodných domov IKEA, Mobelix, Obi, Hornbach, Merkury Market a jeho dopravu priamo k Vám s možnosťou výnosu a poskladania nábytku. 

 

 

 

Prenájom vozidla

Vždy sme tu pre Vás. V prípade Vašej potreby, vieme zapožičaťklimatizované vozidlo určené na prepravu, ktoré je v 100% technickom stave, s plnou nádržou. Taktiež pre Vás pripravujeme možnosť zapožičania prívesného vozíka s celkovou nosnosťou 500kg. 

Preprava motocyklov

Jednou zo špeciálnych prepráv, ktoré poskytujeme, je preprava motocyklov, všetkého druhu. Pri preprave si motocykel sami naložíme a upevníme tak, aby nedošlo k jeho poškodeniu, poškriabaniu pri preprave.